Merkez Harita İçin Tıklayın
© 2010 Tüm Hakları Bintaş Market'e Aittir.
08:00 - 22:00
İade Garantisi
Ücretsiz Servis
Ödeme Kolaylığı
Merkez Harita İçin Tıklayın
Ana Sayfa   I    Kurumsal    I    Şubeler   I   İnsan Kaynakları   I    İnsert   I   İletişim
Yasal Uyarı

BİNTAŞ MARKET sitesindeki bağlantılar sizi BİNTAŞ MARKET sitesinin dışına götürebilir ve BİNTAŞ MARKET, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiçbir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır ve BİNTAŞ MARKET, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. BİNTAŞ MARKET veya bağlı şirketleri ya da bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz. 

Kullanıcı tarafından BİNTAŞ MARKET’ e gönderilecek mesajlar, e-mailler vb. lerde yer alan bilgiler, BİNTAŞ MARKET tarafından kullanılabilecektir. 
 
İşbu sitede yer alan unvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları BİİNTAŞ MARKET veya belirtilen ilgilisine aittir ve ulusal ve uluslar arası hukukun koruması altındadır. İşbu sitenin ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılması, söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda size hiçbir hak vermez. Bu siteyi ziyaret etmek veya kullanmakla, anılan fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi taahhüt etmektesiniz.
 
Web sitemiz ve e-mail yoluyla görüş ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz. BİNTAŞ MARKET 'in, söz konusu görüş ve önerilerinizi istediği gibi kullanma hakkı olduğunu ve bu yüzden herhangi bir hak talebinde bulunmayacağınızı peşinen kabul etmektesiniz.
 
Kullanıcı www.bintasmarket.com.tr web sitesine girmekle işbu yasal uyarıyı okumuş olsun ya da olmasın yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılacaktır.
Şu an bu sayfadasınız  » KURUMSAL
Kurumsal